به وب سایت شرکت تعاونی تولیدی توزیعی رازی البرز خوش آمدید

تعاونی تولیدی توزیعی رازی البرز

پخش سراسری واکسن و فراورده های بیولوژیک

پخش انحصاری محصولات موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی

به وب سایت شرکت تعاونی تولیدی و توزیعی رازی البرز خوش آمدید

خدمات شرکت

قابل توجه سهامداران شرکت تعاونی تولیدی و توزیعی رازی البرز

برای مشاهده پروفایل کاربری ، گردش سهام ، گردش سود سهام و سایر اطلاعات مربوطه ابتدا بر روی  دکمه ورود به سیستم سهام کلیک کرده  و سپس در پنجره باز شده مطابق با تصویر روبرو ، در قسمت نام کاربری کد ملی خود و در قسمت رمز عبور کد ملی و شماره عضویت خود را وارد نمایید . 

 کشورهای پیشرفته، چه در شرق و چه در غرب، با استفاده از الگوهای مدیریتی مطلوب بود که توانستند محصولات و خدمات با کیفیت، با قیمت های مناسب و رقابت پذیر تولید و عرضه کنند به طوریکه در بازارهای داخلی و خارجی، جایگاه خاص خودش را پیدا کند. نکته بسیار مهم در کسب جایگاه و حضور و رقابت در بازارهای داخلی و خارجی این است که چگونه یک کالا بتواند به کالای رقیب برای تولیدات مشابه تبدیل شود. و یا ارائه یک خدمت مشتری را مجددا به سوی سازمان ما باز گرداند .

ما در شرکت تعاونی تولیدی و توزیعی رازی بر این باوریم که کالای رقابت پذیر تولید کنیم . یعنی کالایی که هزینه های تولید  آن کاهش یافته و کیفیت آن، کیفیت مطلوب و مورد نظر مصرف کننده داخلی و خارجی باشد. درواقع تولید محصول رقابت پذیر، کاری است که کشورهای پیشرفته و صاحب نام در بازارهای خارجی طی دهه های گذشته توانستند آن را عملی کنند و در این مورد تمامی سعی خود را می کنیم تا از دانش و تجربه آن ها استفاده کنیم.

ما براین اصل واقفیم که وضعیت بازگشت سرمایه، سود فروش، رشد سهم بازار، کاهش هزینه ها، رشد قیمت سهام، کاهش در گریز مشتری و ماندگاری مشتریان وفادار در سازمان های مشتری مدار با سازمان های معمولی تفاوت چشمگیری دارند. از این رو تمامی تلاش هیات مدیره و پرسنل شرکت تعاونی تولیدی و توزیعی رازی البرز در حفظ و ارتقاء کیفیت محصولات و خدمات ارائه شده و کسب رضایت حداکثری مشتریان می باشد

علاوه بر توزیع سراسری فراورده های بیولوژیک در سطح کشور ،شرکت تعاونی تولیدی و توزیعی رازی البرز هم اکنون اقدام به صادرات واکسن و فراورده های بیولوژیک به پنج کشور عراق - تاجیکستان - ارمنستان - افعانستان و ترکمنستان می نماید.

ورود به بازارهای جدید در سطح منطقه و ارز آوری از طریق صادرات واکسن و فراورده های بیولوژیک با ایجاد بسترهای مناسب برای بازاریابی بین المللی و تجهیز شرکت به زیر ساخت های مورد نیاز و کسب مجوزها و استانداردهای لازم برای صادرات محصولات تولیدی و همچنین محصولات تولیدی شرکت ها و موسسات طرف قرارداد همواره از اولویت های شرکت تعاونی تولیدی و توزیعی رازی البرز بوده است.