به وب سایت شرکت تعاونی تولیدی توزیعی رازی البرز خوش آمدید

تعاونی تولیدی توزیعی رازی البرز

پخش سراسری واکسن و فراورده های بیولوژیک

پخش انحصاری محصولات موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی

به وب سایت شرکت تعاونی تولیدی و توزیعی رازی البرز خوش آمدید

خدمات شرکت

 کشورهای پیشرفته، چه در شرق و چه در غرب، با استفاده از الگوهای مدیریتی مطلوب بود که توانستند محصولات و خدمات با کیفیت، با قیمت های مناسب و رقابت پذیر تولید و عرضه کنند به طوریکه در بازارهای داخلی و خارجی، جایگاه خاص خودش را پیدا کند. نکته بسیار مهم در کسب جایگاه و حضور و رقابت در بازارهای داخلی و خارجی این است که چگونه یک کالا بتواند به کالای رقیب برای تولیدات مشابه تبدیل شود. و یا ارائه یک خدمت مشتری را مجددا به سوی سازمان ما باز گرداند .

ما در شرکت تعاونی تولیدی و توزیعی رازی بر این باوریم که کالای رقابت پذیر تولید کنیم . یعنی کالایی که هزینه های تولید  آن کاهش یافته و کیفیت آن، کیفیت مطلوب و مورد نظر مصرف کننده داخلی و خارجی باشد. درواقع تولید محصول رقابت پذیر، کاری است که کشورهای پیشرفته و صاحب نام در بازارهای خارجی طی دهه های گذشته توانستند آن را عملی کنند و در این مورد تمامی سعی خود را می کنیم تا از دانش و تجربه آن ها استفاده کنیم.

ما براین اصل واقفیم که وضعیت بازگشت سرمایه، سود فروش، رشد سهم بازار، کاهش هزینه ها، رشد قیمت سهام، کاهش در گریز مشتری و ماندگاری مشتریان وفادار در سازمان های مشتری مدار با سازمان های معمولی تفاوت چشمگیری دارند. از این رو تمامی تلاش هیات مدیره و پرسنل شرکت تعاونی تولیدی و توزیعی رازی البرز در حفظ و ارتقاء کیفیت محصولات و خدمات ارائه شده و کسب رضایت حداکثری مشتریان می باشد

یکی از فعالیتهای شرکت تعاونی تولیدی و توزیعی رازی البرز تامین نیروی انسانی ادارات , سازمانهای دولتی ، تامین نگهبان ،راننده ،حسابدار، باغبان ،پارکبان، سرایدار ،خدمتکار،نظافتچی،بنا،کارگرساده وفنی،آبدارچی ...وارائه خدمات نگهبانی به مجتمع های مسکونی وموسسات ، کارخانه ها واداره جات به صورت واگذاری و قراردادی وپیمانی می باشد .  

با عقد قرارداد تامین نیرو  کارفرمایان کلیه امور اداری وحقوقی و مشکلات بیمه ای نیروی کار خود را به تعاونی تولیدی و توزیعی رازی البرز خواهند سپرد . این شرکت پیمانکاری کلیه کارهای مربوط به خدمات ( عمومی یا فنی) را معمولا به دو صورت  مدیریت پیمان و قرار داد حجمی انجام می دهد.

در قرار داد مدیریت پیمان نیروی انسانی ، کارفرما تعدادی نیروی انسانی دارد که در بخشی مشغول بکار هستند حال می خواهد مدیریت  نیروی انسانی و برنامه ریزی برای این نیروها بر طبق نظر کارفرما توسط شرکت پیمانکار انجام شود ودرقبال آن چند درصد از کل برآورد قرار داد به عنوان حق الزحمه قرارداد به پیمانکار ماهیانه پرداخت می شود.

ولی در قرار داد های حجمی ، کل کار به صورت حجمی توسط پیمانکار برآورد شده و مبلغ کل برای یک دوره خاص توسط پیمانکار پیشنهاد می شود. که در آن مبلغ ، همراه هزینه ها  سود پیمانکار هم در نظر گرفته شده. شرکت تعاونی تولیدی و توزیعی رازی البرز آماده بستن قرار داد تامین نیروی انسانی با هر دو روش ذکر شده با سازمانها و ارگانها وادارات می باشد.

علاوه بر توزیع سراسری فراورده های بیولوژیک در سطح کشور ،شرکت تعاونی تولیدی و توزیعی رازی البرز هم اکنون اقدام به صادرات واکسن و فراورده های بیولوژیک به پنج کشور عراق - تاجیکستان - ارمنستان - افعانستان و ترکمنستان می نماید.

ورود به بازارهای جدید در سطح منطقه و ارز آوری از طریق صادرات واکسن و فراورده های بیولوژیک با ایجاد بسترهای مناسب برای بازاریابی بین المللی و تجهیز شرکت به زیر ساخت های مورد نیاز و کسب مجوزها و استانداردهای لازم برای صادرات محصولات تولیدی و همچنین محصولات تولیدی شرکت ها و موسسات طرف قرارداد همواره از اولویت های شرکت تعاونی تولیدی و توزیعی رازی البرز بوده است.